Donttoleame – Epizoda 68

Donttoleame – Epizoda 68

Emre and Cansu find the bag emblem that. Esin dropped on the day of the incident? and learn in which store that brand was sold. The duo went to the store and came very, close to finding the real culprit, Esin, from the customer records? where the bag was sold.

On the other hand, Bora took the records! from Esin. He is determined to send Esin to prison, but first he will go to the chalet to show Zeynep the records.
Esin will make an unexpected move to get the records back from Bora.
Although Tarık said to. Sıla to get a divorce after seeing the divorce petition, Sıla has no intention of giving up on Tarık. He will wait for the right time and tell Tarık the truth about Meltem.

Do not leave me The. Summary of Episode 68 is currently unreleased; Do not leave me will be on our. April 11 summary page soon, but let me give you some information.

At the end of the series Do not leave me, all the slanders made on. Zeynep’s honesty emerged undisputedly. Zeynep Emre got rid of the slanders with the evidence? he found, but this time. Esin’s pressure on Arzu seems to begin. Because. Esibn will use the secret from, years ago, which! is the last trump, card in his hand, in order not to be imprisoned.

Arzu will probably protect. Esin so that her secret? is not revealed. Even if the inspiration, goes to jail, it will be out soon; for he holds the rope of. Desire. Esin’s way out is not from. Arzu, but from. Zeynep’s mother Hülya.

Yıllar önce Esin bire oyun oynayıp Vedat ve Hülya’yı ayırmayı başarmıştı. Esin’in yıllar önce Hülya’ya oynadığı oyun tutsa da  yıllar sonra Zeynep’e oynadığı oyun tutmayacak.

Hülya’yı hastahanede gören Esin kıskançlık krizlerine girecek ve Vedat’ın neden kendisine bu kadar kötü davrandığını anlayacak. Bora ise Esin’nin elinde ki kamera görüntülerini geri almak için harekete geçecek.

Bora’nın amacı Esin’i hapse attırmak değil. Zeynep’e attığı iftiraları canı ile ödetmektir. Zira Bora az daha Esin yüzünden Zeynep’i kaybedecekti.

Tarık ve Sıla arasında ise yeni bir döneme girilmiştir. Sıla her ne kadar Tarık’a ben seni. Meltem’e verdiğim söz yüzünden üzdüm yoksa bende sana deliler gibi aşığım dese de. Sıla’nın geçmişi bir türlü peşini bırakmayacaktır. Tarık bir kez daha Meltem’in oyununa gelecek midir?

Mehmet ve. Sıla arasında gerçekten neler yaşanmıştır? Hepsi ve daha fazlası Beni Bırakma 68. bölüm özetinde 

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *